Bezpieczeństwo

Zachowanie zasad bezpieczeństwa bez ryzyka dostępu przez niepowołane osoby do danych.

Optymalizacja kosztów

Ograniczenie kosztów inwestycyjnych w zakresie infrastruktury i oprogramowania.

Gotowe rozwiązania informatyczne

Nielimitowany i zdalny dostęp do danych na każdym urządzeniu z dowolnego miejsca.

Obsługa urzędu w sytuacji kryzysowej

Gotowe rozwiązania ułatwiające pracę zdalną, które możesz szybko wykorzystać.

AKTUALNOŚCI

zobacz wszystkie

2021-05-13

Startuje system Zapewniania Usług Chmurowych ZUCH! Łączymy administrację publiczną z dostawcami usług chmurowych!

Centrum GovTech uruchomiło zupełnie nową odsłonę systemu Zapewniania Usług Chmurowych (ZUCH).

Zarejestruj się

2021-04-28

Zostały jeszcze 2 dni na składanie założeń projektów IPCEI-CIS!

IPCEI to mechanizm unijny, który pozwala na dofinansowanie projektu nawet do 100% jego luki finansowej w odniesieniu do kosztów kwalifikowanych z wyłączeniem kryteriów pomocy publicznej, pozwalając wykorzystywać wszystkie źródła finansowania, w tym środki UE i krajowe. Zapraszamy do składania założeń projektów! Nabór trwa do 30 kwietnia 2021 r.

2021-04-08

Zaproszenie do składania założeń polskich projektów IPCEI-CIS wpisujących się w łańcuch wartości w dziedzinie Infrastruktury i Usług Chmurowych Następnej Generacji

Zapraszamy do do składania założeń projektów / koncepcji, ma na celu zidentyfikowanie przedsiębiorstw zainteresowanych obszarem usług chmurowych w zakresie fazy badań i rozwoju (R&D&I) oraz pierwszego przemysłowego wdrożenia (FID). IPCEI – CIS będzie koncentrował się na infrastrukturze, oprogramowaniu pośredniczącym i możliwościach usługowych, aby zapewnić niezbędne połączenia międzysystemowe oraz usługi i produkty.

2021-03-25

Buduj z nami społeczność chmurową

Do 15 kwietnia czekamy na Państwa propozycje zakresu szkoleń lub ścieżki certyfikacji w ramach platformy szkoleniowej dla administracji publicznej.

System ZUCH - System Zapewniania Usług Chmurowych


Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy system informatyczny dostarczający nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań informatycznych.


ZUCH to proste rozwiązanie dostarczające zasady współpracy zgodnie z obowiązującym prawem. Opiera się o zapisy uchwały Rady Ministrów z dnia 11 września 2019 r. w sprawie inicjatywy „Wspólna Infrastruktura Informacyjna Państwa” (WIIP), jak również specustawy o przeciwdziałaniu COVID-19.