Bezpieczeństwo

Zachowanie zasad bezpieczeństwa bez ryzyka dostępu przez niepowołane osoby do danych.

Optymalizacja kosztów

Ograniczenie kosztów inwestycyjnych w zakresie infrastruktury i oprogramowania.

Gotowe rozwiązania informatyczne

Nielimitowany i zdalny dostęp do danych na każdym urządzeniu z dowolnego miejsca.

Obsługa urzędu w sytuacji kryzysowej

Gotowe rozwiązania ułatwiające pracę zdalną, które możesz szybko wykorzystać.

AKTUALNOŚCI

zobacz wszystkie

2021-06-08

Konkurs na projekty wpisujące się w łańcuch wartości w dziedzinie Infrastruktury i Usług Chmurowych Następnej Generacji (IPCEI-CIS)

Zapraszamy do udziału w konkursie i składania projektów wpisujących się w łańcuch wartości w dziedzinie Infrastruktury i Usług Chmurowych Następnej Generacji, których realizacja będzie możliwa dzięki uzyskaniu pomocy publicznej w ramach mechanizmu Komisji Europejskiej – Ważne Projekty Stanowiące Przedmiot Wspólnego Europejskiego Zainteresowania (ang. Important Projects of Common European Interest – IPCEI).

Zarejestruj się

2021-06-08

Chmura w Administracji – to nie bujanie w obłokach! Zespół ZUCHa zaprasza do wzięcia udziału w badaniu i do udziału w warsztatach chmurowych!

Nie tak dawno temu uruchomiliśmy nową odsłonę ZUCHa – Systemu zapewniania usług chmurowych dla administracji. To miejsce, w którym każda jednostka administracji publicznej może w sposób bezpieczny i prosty kupić usługi chmurowe dla własnego użytku!

2021-05-18

Wstępne zainteresowanie ICPEI w zakresie rozwiązań chmurowych następnej generacji

Nabór wstępnych założeń projektowych przeprowadzono w terminie od 8 do 30 kwietnia 2021 r. Swoje pomysły na innowacje w obszarze zastosowań technologii chmury obliczeniowej złożyło 10 przedsiębiorstw, w tym 7 konsorcjów.

2021-05-13

Startuje system Zapewniania Usług Chmurowych ZUCH! Łączymy administrację publiczną z dostawcami usług chmurowych!

Centrum GovTech uruchomiło zupełnie nową odsłonę systemu Zapewniania Usług Chmurowych (ZUCH).

System ZUCH - System Zapewniania Usług Chmurowych


Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy system informatyczny dostarczający nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań informatycznych.


ZUCH to proste rozwiązanie dostarczające zasady współpracy zgodnie z obowiązującym prawem. Opiera się o zapisy uchwały Rady Ministrów z dnia 11 września 2019 r. w sprawie inicjatywy „Wspólna Infrastruktura Informacyjna Państwa” (WIIP), jak również specustawy o przeciwdziałaniu COVID-19.